Nie ma to, jak długi kardigan, który zapewni Ci ciepło i przytulność w tym sezonie. Najlepszą rzeczą w długich kardiganach jest to, że można je nosić do wielu różnych typów strojów: od swobodnych do formalnych, od dziennych do nocnych.

Jedynym problemem jest to, że istnieje tak wiele różnych stylów i kolorów, że może być trudno wiedzieć, z czym je nosić. Na szczęście, aby pomóc Ci zacząć, przygotowaliśmy kilka propozycji tego, co naszym zdaniem najlepiej pasuje do długich kardiganów!

Z czym nosić długie kardigany?

Długi kardigan z jeansami – To dość oczywiste, ale i tak chcieliśmy to uwzględnić, ponieważ jeansy i kardigany to taka klasyczna kombinacja. Jest tyle różnych sposobów, na jakie można nosić jeansy i kardigany: zapięte lub rozpięte na koszuli, lub T-shircie pod spodem, aby uzyskać bardziej swobodny wygląd; włożone w jeansy, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd; zwinięte w talii z paskiem dla dodania kształtu; lub nawet nałożone na legginsy dla dodatkowego ciepła w naprawdę zimne dni!

Długi kardigan z sukienką – sukienka wygląda świetnie sparowana z długim kardiganem, ponieważ pomaga przełamać niektóre z długości sukienki, a jednocześnie utrzymuje nogi zakryte. Więcej dowiesz się na polishly.pl