Sporty idealne dla początkujących:

 

  1. Golf. Ten sport jest świetny, bo nie trzeba być super wysportowanym, żeby się nim cieszyć. Każdy może to zrobić i nie jest to tak drogie jak większość innych sportów. Jest to również dobry sport dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. I, możesz grać w grę przez całe życie i nigdy się nie znudzi!

 

  1. Bowling. Co jest wspaniałe o kręgle jest to, że każdy może grać to – w wieku od 8 do 80, mężczyźni, kobiety i dzieci mogą wszyscy zebrać się na dzień zabawy w kręgle. Inną wspaniałą rzeczą w kręglach jest to, że nie potrzebujesz tony pieniędzy, aby dołączyć do ligi lub rozpocząć zespół – wiele kręgielni oferuje ligi bardzo rozsądne ceny za grę lub za miesiąc/rok.

 

  1. Tenis. Te same powody, dla których golf jest dobrym sportem dla początkujących są te same powody, dla których tenis jest świetnym sportem – tenis nie wymaga ogromnych kosztów sprzętu i można grać w niego prawie wszędzie, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby uderzyć piłkę wokół. Jedyny sprzęt naprawdę potrzebne są buty do tenisa (i może rakieta, jeśli chcesz się poważnie).

 

  1. Pływanie/bieganie. Te dwa sporty są świetne, ponieważ są tanie i nie wymagają żadnych specjalnych obiektów lub sprzętu 

WIęcej na feedfit.pl