Panattoni wypełni lukę pomiędzy kierownikami projektów a generalnymi wykonawcami, zapewniając pełen zakres usług budowlanych. Otrzymają Państwo kompleksowy pakiet dla potrzeb projektowych.

Projekty realizowane od A do Z

  • Projekty rozwojowe i inwestycje kapitałowe – doświadczenie, w pełni udokumentowane w zakresie budowy i zarządzaniu powierzchniami magazynowymi. Stawiamy na klienta oraz jego indywidualne wymagania, wizję oraz potrzeby.
  • Pełne możliwości w zakresie projektowania i budowy – od koncepcji do realizacji, przejmujemy przewodnią rolę w każdej fazie procesu. Od planowania i projektowania poprzez budowę, zapewniamy, że każdy aspekt jest brany pod uwagę przed realizacją następujących czynności – https://panattonieurope.com/pl-pl.
  • Zarządzanie projektem – Nasz zespół pozostaje w stałym kontakcie z klientem, jednocześnie dostarczając aktualnych informacji, dzięki czemu klienci są bieżąco informowani o postępach.

Nasze działania nie uwzględniają rozwiązań kompromisowych

Panattoni to światowy lider, nieuznający kompromisów. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość realizacji projektów. Podążają za nami liczne sukcesy i nagrody, które mogą Państwo traktować jako świadectwo optymalnego wyboru. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych, magazynów, centrów logistycznych oraz budynków biurowych na całym świecie. Współpraca z Panattoni rozpoczyna się od projektu i nie zanika nawet w procesie obsługi powykonawczej.