Świat sportu jest pełen rozrywkowych, zabawnych, a nawet dziwnych momentów. Na szczęście mamy internet, aby utrzymać nas na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wydarzeniami w sporcie. Oto kilka sportowych osiągnięć, które trafiły na nagłówki gazet w 2017 roku:

 

-Cristiano Ronaldo (znany piłkarz) złamał wieloletni rekord, strzelając swoją 400. bramkę w karierze podczas meczu z hiszpańskim zespołem Levante. Ronaldo jest uważany za jednego z najlepszych graczy w grze i wydaje się, że dopiero się rozkręca.

 

-Lindsey Vonn miała niesamowity rok, wygrywając swój piąty Puchar Świata w zjeździe, co czyni ją najbardziej utytułowaną kobietą w historii narciarstwa alpejskiego. Wygrała również zawody Super-G na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich.

 

-Na początku grudnia trzy drużyny z japońskiej zawodowej ligi baseballu ogłosiły zamiar podpisania kontraktu z Shohei Ohtani, niesamowitym sportowcem, który grał na boisku przez całą swoją profesjonalną karierę. Ma on potencjał, aby dokonać wielkich rzeczy dla każdej drużyny, dla której zdecyduje się grać w przyszłym sezonie!

Zobacz więcej na stornie desporto.pl