Pasja i praca – czy można je połączyć? Oczywiście, że jest to możliwe! Jeśli czujesz pasję do swojej pracy, pracujesz nad czymś, co lubisz, nad czymś, co czyni Twoje życie lepszym. A jeśli jesteś szczęśliwy w pracy, zawsze będziesz dawał z siebie wszystko. Będziesz bardziej kreatywny, bardziej produktywny i szczęśliwszy.

 

Nigdy nie byłam pasjonatką swojej pracy i nigdy nie chciałam pracować w firmie ani w dziedzinie, w której zdobyłam wysokie wykształcenie. Ale kiedy jedne drzwi się zamykają – otwierają się inne. I ku mojemu zaskoczeniu te drzwi otworzyły się na biznes, który znam i kocham: projektowanie wnętrz.

 

To całkiem proste: zakochałam się w projektowaniu wnętrz, kiedy studiowałam na uniwersytecie. Stało się to tak dawno temu, że teraz nawet nie pamiętam dlaczego i jak to się zaczęło. Ale faktem jest, że się zaczęło. Po kilku latach pracy jako księgowa w małej firmie (która nie była dla mnie zbyt przyjemna), zrozumiałam, że nie ma nic gorszego niż robienie czegoś, czego się nie lubi, zwłaszcza gdy nie ma szans na awans czy zmianę. Na szczęście moja pasja pomogła mi znaleźć wyjście z sytuacji! Więcej znajdziesz na: brainboss.pl