Jak odnaleźć swój oryginalny styl? Skąd wiesz, co jest dla ciebie, jeśli nie jesteś pewien, co lubisz lub kim jesteś? Jeśli cokolwiek, te pytania są w sercu kwestii twojego osobistego stylu, i może pomóc zadać sobie te pytania, aby dowiedzieć się, co oznacza „styl”. W końcu wszyscy mamy unikalny pogląd na świat i nasze miejsce w nim.

Pierwszym krokiem jest odpuszczenie sobie tego, co myślą inni. Twoje poczucie osobistego stylu jest czymś, co należy tylko do Ciebie i nie jest definiowane przez nikogo innego – ani przez Twoich przyjaciół, rodzinę czy współpracowników. Jest szansa, że znajdzie się wiele osób, które nie zrozumieją, dlaczego lubisz rzeczy, które lubisz, ale to w porządku, ponieważ nie oznacza to, że mają rację i na pewno nie oznacza to, że się mylisz. To nie do nikogo innego, aby powiedzieć, co jest odpowiednie dla siebie; tylko ty możesz zdecydować, co czuje się najlepiej dla własnego życia. Kluczem jest, aby zaufać swoim instynktom o sobie i przestać martwić się o opinie wszystkich innych.

Pomocne może być również nawiązanie kontaktu z wewnętrznym dzieckiem. Kiedy byliśmy dziećmi, nie ubieraliśmy się w ubrania, które ktoś inny nam kupił – nosiliśmy to, co znaleźliśmy leżąc. Więcej na bellaplace.pl