Garaże mogą być wspaniałymi i użytecznymi miejscami, ale często są używane do rzeczy, które tak naprawdę nie są przeznaczone do przechowywania. Jeśli Twój garaż jest zawsze pełen rzeczy, których nie używasz regularnie, być może nadszedł czas, aby przemyśleć, jak go używasz. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę przestrzeń.

 

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, jaki rodzaj garażu masz. Czy masz dwa samochody dołączone z małymi drzwiami dla dodatkowego samochodu lub sprzętu do pielęgnacji trawnika? Czy masz wolnostojący garaż jednosamochodowy? Lub, jak wielu ludzi, masz wolnostojący garaż dwu- lub trzy-wózkowy? Każdy typ ma swoje zalety i wady.

 

Jeśli garaż jest dołączony do domu, jest to bardzo wygodne, ale nie ma zbyt wiele dodatkowego miejsca, ponieważ ściany są zajęte przez dom. Jednak jeśli garaż jest odłączony od domu, prawdopodobnie będziesz miał więcej miejsca i więcej opcji. Oddzielony garaż może pozwolić na łatwiejszy dostęp do tylnej części pojazdów, abyś mógł je łatwo umyć (jeśli to możliwe), a także mieć więcej miejsca na meble i inne opcje przechowywania.

Zobacz więcej onetrace.pl