Ogólnie rzecz biorąc, rzeczy warte robienia to te, które sprawiają, że warto żyć. To, co robisz, gdy masz okazję odpocząć i zrelaksować się, jest tak samo ważne jak to, co robisz, gdy pracujesz. Istnieje wiele sposobów spędzania wolnego czasu, ale jeśli nie jest to coś, co przynosi ci radość, to tak naprawdę nie jest to dobrze spędzony czas.

Powinieneś zawsze zadać sobie pytanie, czy to, co robisz, czyni twoje życie lepszym czy gorszym, a jeśli to nie pomoże, to powinno zostać wycięte z twojego życia. Jeśli jest coś, co myślisz, że może pomóc, ale nie jest pewne, czy to będzie lub nie, to może być warte spróbowania – tylko upewnij się, że to nie wcina się w czas, którego potrzebujesz na inne rzeczy.

Ponieważ największą rzeczą w życiu jest szczęście, powinniśmy robić te rzeczy, które przynoszą nam szczęście. Może to oznaczać wyjazd na wakacje lub wydanie pieniędzy na mały luksus, na który normalnie nie byłoby nas stać. Może to oznaczać, że poświęcamy swój czas na cele charytatywne, na których nam zależy lub upewniamy się, że mamy wystarczająco dużo ruchu. Może to oznaczać próbowanie nowych potraw lub podróżowanie w nowe miejsca. Jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia i zdolność do znalezienia czasu na te rzeczy. Więcej na bravenetic.pl