Warkocze to świetny sposób, aby nie przeszkadzać swoim włosom i wyglądać stylowo. Mogą być tak proste lub złożone, jak tylko chcesz, a także mogą być wykonane z różnych materiałów. Oto kilka propozycji fryzur z warkoczami, które możesz wypróbować:

Zapleciony kucyk

Jest to bardzo prosta fryzura, która nadaje się dla osób o średniej długości lub dłuższych włosach. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka wsuwek i kilka gumek do włosów. Zacznij od podzielenia włosów na dwie części, a następnie zaplataj każdą z nich osobno. Po stworzeniu obu warkoczy, po prostu zwiąż je na końcu gumką do włosów. Następnie zabezpiecz resztę kucyka gumkami i upnij go z tyłu głowy wsuwkami. Aby dodać włosom objętości, użyj sprayu dodającego objętości na wilgotne włosy, a następnie wysusz je suszarką.

Skręcone upięcie

Ta fryzura polega na skręceniu włosów w kok i upięciu go spinkami lub gumką z tyłu głowy. Możesz nosić swoje skręcone upięcie w dół lub wyjąć jeden, lub dwa skręty, aby zwisały luźno wokół twarzy, a nie były schowane z tyłu. Po więcej zapraszamy na travelglow.pl