Wszyscy wiemy, jak dużą rolę odgrywa dobrej jakości karma w diecie naszych psów. Dlatego właśnie w ofercie Animalo znajdziesz karmy tak prestiżowych marek jak Dolina Noteci czy Royal Canin.

Nie oszczędzamy na jakości produktów

Szeroki wybór produktów dla psów na każdym etapie rozwoju: szczeniąt, czy też seniorów. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od producentów cieszących się nieposzlakowaną opinią. 

To karma https://animalo.pl/product-category/psy/karma/ pełna wartości odżywczych  i wzbogacona o witaminy czy minerały. Nasz wybór obejmuje karmę suchą, mokrą i specjalistyczną, przeznaczoną dla psów w okresie rekonwalescencji. Innymi słowy, mamy to, czego potrzebujesz, aby Twój pies był zdrowy i szczęśliwy!

Dobra karma = zdrowy psiak!

Karma, którą podajesz swojemu psu, dobierana powinna być w zależności od rasy, wieku i stylu życia Twojego pupila. W sklepie Animalo możesz wybierać spośród wielu marek i rodzajów karm dla psów dostępnych w naszej ofercie. Mamy również oferty specjalne, więc koniecznie poświęć im chwilę, naprawdę warto!

Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą przy wyborze karmy dla Twojego pupila jest jakość składników użytych produkcji. Każdego roku zwierzęta umierają z powodu podawania im złego pokarmu lub dlatego, że nie jedzą wystarczająco. Dlatego tak ważne jest świadome karmienie psa i kontrola jego zapotrzebowania.