Siedziba firmy to jej wizytówka! Pielęgnację terenów zielonych znajdujących się wokół budynku powierz profesjonalnej ekipie sprzątającej. Co wchodzi w zakres takich prac porządkowych?

 

Firma sprzątająca – zakres obowiązków

 

Firma sprzątająca oferuje doraźną lub stałą współpracę w zakresie pielęgnacji terenów zielonych znajdujących się wokół określonych budynków. Z usług takich podmiotów chętnie korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby prywatne, którym zależy na tym, by zachować idealny porządek na podwórku. 

 

Firma sprzątająca przede wszystkim zajmuje się usuwaniem rozmaitych zanieczyszczeń znajdujących się wokół budynku – zbiera śmieci, czy też grabi i wywozi liście, które pojawiają się w okresie jesiennym.

 

Inne usługi oferowane w ramach sprzątania terenów zielonych to:

  • koszenie trawników,
  • pielęgnacja zieleni, a w tym podcinanie żywopłotów i krzewów,
  • czyszczenie elewacji i kostki brukowej (lub innych powierzchni),
  • odśnieżanie w okresie zimowym.

 

Sprzątanie terenów zewnętrznych Warszawa

 

Kompleksowe usługi sprzątające w Warszawie oferuje firma AZ LUX. Jej propozycją jest czyszczenie różnorodnych powierzchni, prześwietlanie koron drzew oraz szeroko pojęta konserwacja zieleni, czyli koszenie traw, przycinanie roślin, podlewanie i uzupełnianie trawników, tworzenie kwietników. Firma wykorzystuje profesjonalne sprzęty (np. solidne agregaty wysokociśnieniowe) oraz środki czystości o potwierdzonej skuteczności.

 

Czy warto zatrudnić profesjonalną ekipę do prac porządkowych wokół budynku? Oczywiście! Firma sprzątająca działa kompleksowo i dba o najwyższą jakość realizowanych prac.