Świat mody ciągle się zmienia i przy tak wielu nowych stylach, które są wprowadzane, trudno jest nadążyć. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć najważniejsze trendy ostatnich miesięcy. Dowiedz się, jak prezentuje się modna odzież damska w tym sezonie.

Przede wszystkim wygoda

Odzież damska to w tym sezonie przede wszystkim wygoda. Nie jest więc zaskoczeniem, że styl oversize powrócił. Oznacza to, że luźno dopasowane ubrania, ponadwymiarowe kształty i luźne tkaniny powinny stać się kluczowymi elementami Twojej garderoby w tym sezonie.

Postaw na pastele

Jeśli chodzi o kolory, pojawiło się wiele pastelowych odcieni, zwłaszcza różu i żółci, a także granatu, czerni i bieli. Jeśli szukasz czegoś bardziej odważnego, spróbuj zaszaleć z odważniejszymi kolorami, takimi jak czerwony lub nawet żółty – z pewnością dodadzą one wyrazu Twojej stylizacji!

Nie zapomnij o akcesoriach

Dodatki zawsze były ważnym elementem każdego stroju, nie jest więc zaskoczeniem, że w tym sezonie również nie tracą na sile! Niezależnie od tego, czy jest to naszyjnik, kolczyki czy opaska, dodatki ciągle są na czasie!

Minimalizm

Minimalistyczne projekty panują w tym sezonie na wszystkich wybiegach – nie tylko w strojach modelek, ale również w makijażu. Jeśli szukasz więc czegoś modnego, ale jednocześnie prostego, minimalizm może być najlepszym wyborem!