Aktualności

Nowe opisy aukcji na Allegro od 2018 roku – sprawdź co się zmieni

W pierwszym kwartale 2018 roku serwis Allegro zapowiedział całkowitą zmianę obecnych rozwiązań związanych z opisami aukcji. Co to oznacza dla sprzedawców? Każdy kto dotychczas korzystał ze swojego szablonu opartego o kod HTML i CSS, będzie teraz musiał dostosować się do bardzo prostego edytora wizualnego. Dostępnych będzie tylko kilka opcji, takich jak pogrubienie, wypunktowanie czy narzucony układ zdjęć i treści. Allegro chce się w ten sposób zabezpieczyć przed oszustami, których na pewno jest teraz całkiem sporo. Szablon oparty o kod HTML pozwala sprzedającym na ukrycie pewnych danych lub podpięcie linków do niebezpiecznych stron czy plików. Z tej strony patrząc – całkowicie się z nimi zgadzam. Natomiast jak ma się to do realnej sprzedaży w serwisie? Można powiedzieć, że od teraz wszystko będzie wyglądało tak samo stąd sprzedawcy, którzy do tej pory zachęcali klienta ładnym wyglądem szablonu będą musieli ograniczyć się do bardzo prostych obrazków i tekstu napisanego tą samą czcionką. Z takiego punktu widzenia wielu sprzedawców może stracić dotychczasową popularność a wybór odpowiedniej aukcji przez klienta będzie się odbywał głównie na ilości komentarzy i sposobem wysyłki.

Całkowity sens traci zatem zakup profesjonalnych szablonów aukcji od firm Informatycznych oferujących swoje usługi na Allegro, ponieważ będą one ważne jeszcze tylko przez kilka miesięcy. Z tego tytułu zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej oferty naszej firmy – indywidualnego szablonu przygotowanego zgodnie z nowymi wytycznymi regulaminu Allegro. W skład zestawu wchodzą m.in. przygotowanie dla Państwa odpowiednio dobranych grafik z płatnych bibliotek, związanych z Państwa branżą, stworzenie szablonu miniaturek zgodnych z regulaminem czy odpowiednie dopasowanie układu treści do całości szablonu.

Pakiet przygotowania nowego szablonu kosztuje 499 PLN brutto i możecie go Państwo zakupić w naszym sklepie Internetowym lub na samym Allegro.

Link do aukcji w serwisie Allegro
Link do produktu w sklepie Internetowym Pxl Design

Napisz komentarz


Obserwuj nasze konto na Facebooku, gdzie znajdziesz informacje o nowościach
i zniżkach do zdobycia.

Potrzebujesz stronę www z systemem CMS w promocyjnej cenie
899 zł
?